Emzirme koltuğu nasıl olmalı ?

Emzirme koltuğu ?

Müşterilerimiz arasında emzirme koltuğu olarak bizden berjer alan anneler olduğu için böyle bir yazı yazma gereği duyduk, aşağıda resim i bulunan sallanan koltuğun imalatını yapıyoruz.

Müşterilerimiz takip ederek de ulaştığımız bazı bilgileri sizlere aktarmak istedik malum konu çocuklar olunca, her şeye daha bir dikkat ediyoruz.Piyasada neredeyse tek bir model var emzirme koltuğu olarak arz edilen, archidecors bu modelin de üretimini yapmaktadır.

Emzirme koltugu modellerini görmek için tiklayin

Emzirme Koltugu3 Emzirme Koltugu2 Emzirme Koltugu1

 

Emzirme koltuğu nun belli bir şey için yapıldığı belli, özellikle ilk 6 ay işinize yarayacak fakat sonra evinizin hiç bir yerinde kullanılacak gibi bir tarzı yok, kaderi evden gitmek gibi duruyor. Ayrıca açıkta duran mekanizmaları(bizimkiler kapalı) ve devrilmeye müsait yapısı ile ilk adımlarını atan bebekler için gerek üstüne çıkması gerek mekanizmalarını kurcalarken elini acıtması gibi nedenlerden sonradan atsan atılmaz durumu oluşacaktır, emzirme dönemi bittikten sonra baba koltuğu olarak kullanılabilir. en iyi ihtimalle yeni bir anne adayında, yaşamına devam etmesi dileğiyle.. 🙂

Fakat rahat koltuklar ve emziren annelere büyük kolaylıkları da olacaktır.

Burada güzel bir yazı var koltuğun kaderi ve rahatlığı ile ilgili 🙂
http://www.nilidileris.com/koltuk-kavgasi/

Berjer koltuklarımız gayet sağlam şekilde yere basmaktadır ve emzirme dönemi bittikten sonra salonunuzda kullanabilirsiniz veya odasında durabilir, özellikle Tinna ve Simple ilerde onların odasında kalabilecek çocukların sevip benimseyeceği tarz alçak berjerler dir, istediğiniz berjerin ayak ucuna aynı koltukla aynı tarzda ayaklara sahip kendi puf unu yaptırabilir ve rahatlıkla emzirme koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

 

Biz bu tespite müşterilerimiz arasında emzirme koltuğu olarak tercihini bizden yana kullananlar çoğunlukta olduğu için ulaştık archidecors un anne adayı müşterilerine bir hatırlatmasıdır, berjer koltuklarımızı rahatlıkla emzirme koltuğu olarak kullanılabilir istediğiniz sağlıklı doğal kumaşlar ile kaplayabilir ve odasında veya salonunda kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

 

burada’da güzel bir yazı var, hanımefendinin eşi maç koltuğu yapmış 🙂
nilidileris.com

 

Yinede bu koltuğa bir talep var ve rahat, yakında mağazamızda yerini alacağını belirtmeliyiz, ürün biraz daha güvenilir ve kullanışlı şekilde üretmeye çalışacağız. Şimdilik iyi günler doğacak veya doğmuş tüm bebekleri de gözlerinden öpüyoruz 🙂

mopa pembe modern berjer tekli koltuk, çizgili kumaş klasik berjer

çizgi desenli, modern berjer koltuk

 

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi odasında sağlam yere basan ona zarar veremeyecek bir berjer onunda kullanabileceği bir obje olur.
emzirme-koltugu-bebekli

Yazan :

Yönetici

7 Yorum yapılmış "Emzirme koltuğu nasıl olmalı ?"

 1. Sinem H diyor ki:

  Fiyatları 800-900 arası Bence de gereksiz bir koltuk kullanıp atılacak, allah korusun ilersi içinde sakat bir koltuk, berjerler iniz çok şık, isim vermicem ama modoko da görüyorum bunları bağazı mağazalar da en düşük 800 tl ye 🙂

 2. Sultan diyor ki:

  bende bir berjer aldım aynen yazdığınız gibi oturaklı ve güzel duruyor büyüyüncede odasında kalcak.

 3. Melike Aydın diyor ki:

  Berjerler gerçekten çok hoş duruyor.. En yakın zaman da mağazanıza ziyarete geleceğim

  • Archidecors diyor ki:

   Teşekkürler Melike hanım, maalesef mağazamız yok bu ürünler bir mağazada yer alsa fiyatları iki katı olurdu, birinci sınıf ürünleri üretim fiyatları ile sunabilmek için online satış yapıyoruz.

 4. Seldaa diyor ki:

  emzirme koltuğu hakkındaki yazınız çok güzel olmuş katılıyorum bu fikirlere, ileride kullanacak bir yeri yok bende emzirme koltuğu yerine berjer almayı düşünüyorum ayak ucuna puf yaptırmak istiyorum mümkün müdür?

 5. ilyada diyor ki:

  en son resimdeki odayı çok beğendim böyle bir oda yapıcam sakin renklerde, bu renk kumaşınız bulabilirmiyiz varmı acaba böyle bir emzirme koltuğu düşünüyorum. teşekkürler

Yorum Yapın, Uzman Cevaplasın.. (*Fiyat Sormayınız)

archidecors-mobilya-referanslari
modern mobilya

Özel Üretim

Hayalinizdeki ürünü bulamıyor musunuz. Archidecors Özel üretim ile sizin için üretilsin. Özel Üretim ve Projelerinize teklif alın ve işiniz Archidecors un yüksek kalitesi ile emin ellerde olsun, müşteri odaklı tarzımızı seveceksiniz, yüksek kalite ve titiz işçilik ile müşterilerimize farklı ve güvenli bir deneyim yaşatıyoruz.