Berjer ve Tekli koltuk Modelleri ve Fiyatları

berjer-manset-archidecors Berjer modelleri ve berjer fiyatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz, sizin için seçtiğimiz ve derlediğimiz bu özel koleksiyona üretimden satış gibi fiyatlara yüksek kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz, sınırsız kumaş seçeneklerinden bir tanesini seçin ve siparişinizi hemen verin. Ayrıca archidecors berjer modellerinde cüzi ek fiyatlara berjer koltuğunuzda çeşitli değişiklikler yapma imkanı sunar bunların içinde ayak renklerini evdeki mobilyanız a uygun şekilde değiştirmek, berjer koltuğunuzun yanında koltuğunuzun üstüne koymak için ek kırlent yapımı gibi seçenekler bulunuyor. Modellerimizi görmeniz onlara oturmanız ve rahatlıklarına bakmanız önemli bir unsurdur müşterilermiz onları görmek ve yerinde sipariş vermek isterler fakat sizlere daha az maliyetler ile kaliteli ürünleri satma amacında, olduğumuz için bir mağazamız yok, bir mağazanın maliyetleri bu berjerlere yüklense fiyatları çok daha yüksek olurdu bu yüzden anlayış göstereceğiniz umuyoruz, eğer bir benzerini bile gördüyseniz bir yerde bizim ürünlerimizin her zaman 1. kalite olduğunu unutmayın archidecors felsefesi gereği hiçbir 2.kalite ürün satmaz!

Kumaş Seçenekleri ?

Berjer modellerimizi istediğiniz kumaş ile kaplatabilrsiniz, üretimden nakliyeye kadar bütün ekibimiz mobilya konusunda deneyimli ve bilgi sahibidir mobilyanın nakliyesi de başlı başına bir iş koludur ve işin ehilleri tarafından yapılmazsa istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu konuda da archidecors a güvenebilir ve siparişinizi istedikten sonra uygun fiyatlı ürününüzü arkanıza yaslanıp bekleyebilirsiniz

Modern Klasik Berjer Fiyatları ve Online Siparişi ?

Aşağıda berjer modellerimizi görmektesiniz, isimlerine tıkladığınızda içlerine girebilir ve fiyatlarını görebilir ve online sipariş verebilirsiniz, herhangi bir ödeme gerektirmez siparişiniz ürün fiyatının yarısını ödeyince aktif olacaktır kalan yarısı teslimatta ürününüzü teslim aldığınızda ödersiniz.