İLHAM;

Ev mekan değil, bir histir aslında. Evinizde hissetmeniz için. Hoşgeldiniz.
Fiyat: 3600
İndirimli: 2800
a

Ölçüleri

  • Yükseklik:..................................................... 115cm
  • Genişlik:..................................................... 65cm
  • Derinlik:..................................................... 85cm

- Emzirme Koltuğu

Emzirme Koltugu3

Emzirme koltuğu Archidecors’da ! Bu özel ürün tamamen masif ağaç dan üretilmektedir, ve ucuz muadillerinde bulunmayan insan sağlığına, özellikle bebek sağlığına zarar vermeyecek, odasının havasını kirletmeyecek anti kanserojen sağlıklı boya kullanılır bebeğinize zarar vermeyecek sağlıklı yapısı ile güven içinde kullanabilirsiniz. Aşağıda mutlu bir müşterimizden gelen sallanan emzirme koltuğu fotoğrafını görüyorsunuz.

Emzirme-Koltugu-satın-al

Aslında bir sallanan koltuk olan bu ürün emzirme koltuğu olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır, emziren annelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşıladığı için emzirme koltuğu olmuştur, rahat oturumu emzirirken sallana bileceğiniz çocuğunuzu uyutabileceğiniz  bir yapıda çok rahat bir emzirme koltuğu. Ayrıca bir kazaya meyil vermemek için daha oturaklı ve mekanizmaları gizlenmiş şekilde imal ediyoruz. Online olarak sipariş verebilir renk değişikliği yapabilir sağlıklı ve mutlu bir şekilde ücretsiz kargo ile ürünü kapınızdan teslim alabilirsiniz. İngilizce’si breastfeeding chair .

Ölçüleri: Genişlik: 65 cm Derinlik: 85 cm Yükseklik: 115 cm

 

Emzirme Koltugu2

English translation below ↓

Breastfeeding in Archidecors’ seat! This particular product is produced entirely from solid wood and available in cheaper counterparts on human health, especially the health of infants, will not harm healthy anti-carcinogenic dyes will not pollute the air out of the room used.

In fact, a rocking chair, these items breastfeeding as the seat widely been used in nursing mothers’ needs fully met because breastfeeding chair was comfortable session breastfeeding rocking that you know your child sleep can structure a very comfortable breastfeeding chair. There is also a tendency to avoid accidents and mechanisms hidden the more sedate manufacturing. Can be ordered online can change color with free shipping healthy and happy in a way that you can get the product delivered to your door

 Emzirme Koltuğu Özellikleri

+Ücretsiz nakliye ve kurulum
+Maun ağaç
+Kumaş renk seçenekleri
+Ahşap renk seçenekleri
+Sallama Mekanizması

Önemli: Archidecors birinci kalite üretim bandından üretimden online mobilya satışı yapan tek firmadır.

Ahşap Ürünler

(Kitaplıklar, Tv Üniteleri, Masalar, Yataklar)

Maun: Maun ürünlerde fırınlanmış gürgen, kayın , kiraz ağacı gibi farklı ve daha fazla matertaller ile çalışıyoruz, uzun yıllar kullanabileceğiniz antika niteliğini taşıyabilecek sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.

Panel Ürünler: Şu an Archidecors da satılan ürünlerin hiçbirinde 3.sınıf(Sunta, Suntalam, Yongalam, Playwood, Kontrplak Light mdf vs.) gibi malzemeler kullanılmamaktadır. Panel ürünlerimizde yüksek yoğunlukta 1.Kalite MDF E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermeyen ve Anti Bakteriyel malzemeler kullanıyoruz. Çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su döküldüğünde iz bırakmaz ve yanmaya karşı dirençli ürünler üretiyoruz. Kulp ve menteşeler Alman hettich, İtalyan blum ve yerli samet marka ürünler ile Ürünlerimiz defalarca demonte edilip tekrar kurulduğunda bile eski sağlamlığını korumaktadır.

Kaplama: Archidecors kaplama kullanılan ürünlerinin %95 inde doğal(gerçek ağaç) kaplama kullanılır, üzerine yaptığımız kaplamalar özenle seçilir ve tamamen organiktir, yapay kaplama kullanılan durumlar tamamen fonksiyon ile ilgilidir Örneğin; çok geniş bir yüzey de kaplama kullanacağımızda doğal ağacın düzgün çıkmayacağı(budaklı, bozuk) yüzeylerde kullanılabilir ve müşteriye bu bildirilir. 

Döşeme Ürünleri

(Koltuk, Puf, Sandalye vs.)

Archidecors İstanbul da 1.kaliteli ve yüksek kapasiteli koltuk üretim bandına sahip sayılı firmalarından dır. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek densite süngerler, kaliteli ve dayanıklı kumaş, demir ve fırınlamış gürgen ağacı  iskelet kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş iskeleti, paslanmaz, masif veya krom ayakları ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.
..
Teslimat:
İstanbul dışına normal şartlarda teslimat yapmıyoruz, İstanbul dışı siparişlerde teslimat ücreti fiyata artı olarak eklenir. Mobilya taşımak ciddi bir iştir, kapınıza kadar kadar gelen elemanlar Archidecors çalışanıdır ve muhattabınızdır, ürünü sadece bırakmaya gelmezler profesyonel şekilde kurulumunu da yaparlar.

Mobilya işinde işin her noktasının ayrı bir önemi vardır, bu önemli noktalardan biride teslimat ve montaj. Archidecors teslimat ağını kendi bünyesinde çalışan profesyonel deneyimli montör ve mobilyacılar ile oluşturmuştur, yani ürününüz kapınıza geldiğinde dahil karşınızda bir muhatap var ben bırakır giderim kargo düzeneğini kullanmıyoruz, mobilya yapmak bir iştir fakat mobilya satmak ciddi bir iştir. Kargo ile ulaşan ufak siparişlerinizde paketi hasarlara karşı kontrol etmeden kabul etmeyiniz.

Garanti:
Archidecors dan aldığınız ürünlerin tamamı 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamına hali hazırda alınmıştır fakat daha geniş garanti kapsamına aldığımız çok güvendiğimiz ürünlerimizde rekabet içinde garanti süreleri yükseltilmiştir, bunu bir örnekle açıklayalım sitemizde satılan çoğu koltuk 7 yıla kadar imzalı kaşe li garanti kağıdı ile birlikte gelir. Kumaş gibi açıkta ve belli materyaller, nasıl kullanacağınızı bilmediğimiz için garanti kapsamına girmemektedir.

7/24 Destek:
1.kalite ve en kaliteli ürünleri sizlere sunma vizyonumuz, e-ticaret değil mobilya işini 28 yıldır kusursuz bir şekilde yapan Archidecors %100 memnun müşteri hedefi ile sadece satış öncesi değil satın aldıktan sonra bir ürün değil, bir hizmet satın aldığınızı anlayacaksınız.

♥ Bunları da Beğeneceğinizi Düşünüyoruz ♥

archidecors-mobilya-referanslari
modern mobilya

Özel Üretim

Hayalinizdeki ürünü bulamıyor musunuz. Archidecors Özel üretim ile sizin için üretilsin. Özel Üretim ve Projelerinize teklif alın ve işiniz Archidecors un yüksek kalitesi ile emin ellerde olsun, müşteri odaklı tarzımızı seveceksiniz, yüksek kalite ve titiz işçilik ile müşterilerimize farklı ve güvenli bir deneyim yaşatıyoruz.