tr
en
Katalog
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

1977 – 2022

Baba İbrahim YEĞEN in 1977’de mesleğe çırak olarak başlaması ve 1983’de kurduğu cila atölyesi ile başlayıp, bugün cadde ye kadar süren hikaye, İstanbul’da üretim tesisleri ve mağazaları olan Archidecors ile devam etmekte.

Günümüz: Günümüzde hızlı değişen akımlarından da ilham alarak, çağımızın modasına uygun mobilya tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Tecrübenin önemli olduğu mobilya sektöründe malzeme kalitesi, işçilikği ve kendine has modelleri ile sektörde ihtiyaç duyulan yüksek kalite standartlarında mobilya üretiyoruz.
Ayrıca İç Dekorasyon alanında deneyimli kadromuz ile yaşam alanı, çalışma alanı, restoran gibi mekanları tasarlarken bu mekanları üretim kabiliyetimiz ile sadece ürün tedarik ederek de hayata geçirirken
fonksiyonel, göz dolduran şık mekanları hayata getiriyoruz. Her biri birinci kalite el işçiliği ile üretilen ürünlerimizi eşsiz yapan bir diğer kısmı ise kullandığımız 1.kalite malzeme ve doğanın izlerini taşıyan doğal materyeller.


Leonardo da Vinci Mimarlığın Esin Kaynağı ile İlgili şöyle der…
“Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.”

Doğal


Hepimiz köklerimiz de bir yerlerde doğaya bağlıyız, oradan geldik ve giderek karmaşıklaşan şehir hayatında en çok da orayı özlüyoruz. Belki bu yüzdendir ki doğal malzemeler her zaman farklı zamanlarda farklı materyel veya formlarda hep varlar ve bu doğal çizgiler tasarımlarımızda da çoğunlukla ön planda. Ürünlerimiz de doğal malzemeler ve el işçiliği kullanmaya hep özen gösterdik, doğanın güzelliği ve eşsiz mimarisini işlerimiz de kullanırken tıpkı parmak izi gibi hiç biri birbirine benzemeyen doğal materyaller ile onları eşsiz kıldık. Doğanın bu eşsiz tasarım gücüne saygımız çok büyük.

Çevre

Çevrecilik; Çevreci olmaya çalışıyoruz ! Ahlaki bir biçimde içinde yaşadığımız bizi buraya getiren topluma karşı borçlu olduğumuzu düşünüyoruz ve bu borcu, öğreterek, eğiterek yardımcı olarak öderken başkalarına da ilham kaynağı olmak istiyoruz. Şartlar ne kadar zor olsa da kapitalizmin karşısında değerlerimizi yetirmeden rekabet içinde kalırken kendi tasarımlarımızı da öne çıkartmak için çalışıyoruz.

45 YIL
“Bilgiye, Kaliteye ve Ustalığa Güvenin! Çünkü bunlar taklit edilemez.. ”

45 yıla yakın bir süredir bildiğimiz işi yapıyor, mobilya üretiyoruz. Projelendirme aşamasından, üretim ve kuruluma kadar 360° çözüm sunuyor, fabrikamızda size özel üretim gücü sağlıyor, bireysel müşterilere gösterdiğimiz hassasiyet ile yürütülen kurumsal süreçler yaşatıyoruz. Ustalaşmış eller ile sektörde ihtiyaç duyuan kaliteli mobilya gereksinimini üretiyor ve dünyanın dört bir yanına mobilya ihraç ediyoruz.

From 1977 to 1993


Between these years it was simply called a furniture manufacturing factory. When, in the early '90s, the experience is combined with the expansion of the production in a larger area, the company was ready for significant growth. After opening its first store in 1990, it continued to grow as a furniture brand with excellent customer feedback.

CONTEMPORARY


Interpretations of furniture and interior materials which share the philosophy that İskender Yeğen maintained since his first steps in the world of furniture and which is the proper mission of the company:

 to create with original, natural, high-quality industrially advanced furniture.


Picture: Stop Putin Stop War


WhatsApp