tr
en
Katalog
Kurumsal Satış

Kurumsal Satış

Mimarlar, İç Mimarlar, Alıcılar, Müşteriler; bunların her biri özel ilgi, hedefli uzmanlık, kanıtlanmış profesyonellik gerektirir; ancak bu şekilde beklentileri karşılanabilir.


Bir çok farklı sektörden yüzlerce kurumsal müşterimiz hizmetlerimizden yararlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek için buradayız.


Doğru zamanda ve doğru ürünleri doğru mekanlar ile buluşturarak kurumsal çözümler sunuyoruz. TECRÜBE Malzeme bilgimiz ve iş tecrübemiz ile sürprizlere yer yok! Kurumsal işlerinizi bir pazarlama departmanı ile değil tecrübeli iç mimarlarımız ile yürütürken ne istediğinizi anlayarak doğru ürün ve hizmetlerle müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Dünya çapında pazarlama ve ihracat tecrübemiz ile, hangi ülke, hangi müşterinin ne beklentiler içinde olacağını biliyor ve buna uygun davranıyoruz.


TECRÜBE


Malzeme bilgimiz ve iş tecrübemiz ile sürprizlere yer yok! Kurumsal işlerinizi bir pazarlama departmanı ile değil tecrübeli iç mimarlarımız ile yürütürken ne istediğinizi anlayarak doğru ürün ve hizmetlerle müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Dünya çapında pazarlama ve ihracat tecrübemiz ile, hangi ülke, hangi müşterinin ne beklentiler içinde olacağını biliyor ve buna uygun davranıyoruz.


WhatsApp