tr
en
Katalog
Özel Üretim Mobilya

Özel Üretim Mobilya

Size Sunulan Değil, Sizin İstediğinz Özel Üretim Mobilyalar ile !


Özel üretim mobilyalarınıza ve Projelerinize teklif alın işiniz Archidecors’un yüksek kalitesi ile emin ellerde. Müşteri odaklı tarzımızı seveceksiniz, yüksek kalite ve titiz işçilik ile müşterilerimize farklı ve güvenli bir deneyim yaşatıyoruz. Archidecors üretiminde  ürünler üzerinde renk, ölçü, malzeme gibi dilediğiniz değişikliği yapabilir, evinize ve zevkinize göre size özel tasarım mobilyalar üretebiliriz.


Oturma Odası, yemek odası, yatak odası gibi yaşam alanlarınıza kendi zevkinize ve evinizin ölçüsüne uygun özel tasarım mobilyaları 1. kalite doğal malzeme ile el yapımı olarak üretiyor, doğanın huzurunu evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.


Kendine özgü mekanlar oluşturmak isteyenler için yaşam alanları oluşturmakla kalmaz, özel üretim mobilyalar ve yepyeni bir yaşam tarzı sunar. Konut projelerinde en ince detaylara kadar alternatif sunmakla yetinmeyip, peyzaj düzenlemelerine kadar özel çözümler üretir. Özel koleksiyonlarının yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler de tasarlayan Archidecors, kendi bünyesinde bulunan, işine gönül vererek çalışan ekibi ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştirir.
Tasarım, Proje ve Uygulama


Gerek yaşam alanları, gerek ticari amaçlar(kafe, bar, restourant) için İstanbul’da iç mekan dekorasyonu gerçekleştiren ekibimizin bilgi deneyimini yeni yaşam alanlarınıza taşımak için çalışıyoruz.  Hizmet sürecinin tamamı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen ve çözümler üreten.


Archidecors’un yüksek kalitesi ile özel üretim mobilya ve projeleriniz için ,tasarım desteğimizi alabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma tarzımızla, hayal ettikleri evi tasarımlarımızla gerçekleştirip bir o kadar da konforlu bir alan yaratmak için,fonksiyonel olmasına önem veriyoruz. Archidecors üretiminde ürünler projeye özel; ölçü,renk,malzeme değişikliğiyle bir çok hizmet sunuyoruz.


Kişiye özel çalışma politikamızla birlikte, anahtar teslim projeler ya da belirli alanlar için çalışmak isteyen müşterilerimize iç mimari desteğimizi sağlıyoruz. Özel koleksiyonlarımızın yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler tasarlayan Archidecors, kendi bünyesinde bulunan işine gönül vererek çalışan ekibimiz, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştiriyor. Doğru yönlendirme ve fonksiyonel yaşam alanları için teklif alabilirsiniz.


Daha fazlası için; Proje ve İç Mimari sayfamızı ziyaret edin.

WhatsApp