tr
en
Katalog
Proje İç Mimari

Proje İç Mimari

Gerek ticari amaçlar(kafe, bar, restourant) gerek yaşam alanları için İstanbul’da iç mekan dekorasyonu gerçekleştiren ekibimizin bilgi deneyimini yeni alanlara ve mekanlara taşımak için Archidecors bünyesinde profesyonel iç mimarlık dekorasyon proje ve uygulama hizmetleri veriyor. Hizmet işleme süreci tamamı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir görüşme ile ihtiyaçlarınız belirlenir ve size özel çözümler üretilir.


"Archidecors üretim kapasitesi, bilgi birikimi ve tasarım fikri olan kapasitedir vede bir evin neredeyse tüm bileşenlerini yaratabilir”.


Archidecors’un yüksek kalitesi ile özel üretim mobilya ve projeleriniz için ,tasarım desteğimizi alabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma tarzımızla, hayal ettikleri evi tasarımlarımızla gerçekleştirip bir o kadar da konforlu bir alan yaratmak için,fonksiyonel olmasına önem veriyoruz. Archidecors üretiminde ürünler projeye özel; ölçü,renk,malzeme değişikliğiyle bir çok hizmet sunuyoruz.

Kişiye özel çalışma politikamızla birlikte, anahtar teslim projeler ya da belirli alanlar için çalışmak isteyen müşterilerimize iç mimari desteğimizi sağlıyoruz. Özel koleksiyonlarımızın yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler tasarlayan Archidecors, kendi bünyesinde bulunan işine gönül vererek çalışan ekibimiz, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştiriyor. Doğru yönlendirme ve fonksiyonel yaşam alanları için teklif alabilirsiniz.

The William’s Coffee - Dubai

The William’s Coffee - Dubai

Contemporary Villa at Dubai District One

Contemporary Villa at Dubai District One

Villa Emirgan

Villa Emirgan

Proje İç Mimari

SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM; SINIRLAR OLMADAN !Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk ve kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için tasarımcılarımız ile birlikte çalışacaksınız. Sonuç; sizin tarzınız sizi anlatan bir mekan, bir his.
WhatsApp